Aşılama; hastalıklarla karşılaşması muhtemel olan hayvanları, o hastalığa karşı korumak için daha önceden aşılamak suretiyle bağışık kılma işlemidir.

 

 

İç ve Dış parazit Aşıları

Kuduz Aşısı

Karma Aşı

Bronchicine - Bordatella Aşısı

Corona Aşısı

Lyme Aşısı

 

 

GİRİŞ - ÇIKIŞ SAATLERİ

Otele giriş saati 07.00 ile 22.00 arasındadır. Ücretlendirme köpeğin konakladığı gece sayısına göre yapılır. Son gün saat 10.00’dan sonra otelimizden ayrılan misafirler için o günün ücreti de talep edilir.

Aşı karnesi: Köpeğinizin tüm aşıları eksiksiz olmalı,  aşı karnesi yanınızda olmalıdır. Aşıları tamamlanmayan ve aşı karnesi olmayan köpekler otele kabul edilemez.

Otel ziyaret saatleri 12.00 - 14.00 arasındadır, gelmeden önce randevu alınmalı, ziyaret esnasında köpeğinizin aşı karnesi mutlaka yanınızda olmalıdır.

Beslenme: Her köpeğin beslenme alışkanlığı farklı olduğu için köpeğinizin yediği mamayı gelirken yanınızda getirmeniz gerekmektedir. 

 

** Agresif köpekler, regl dönemindeki dişi köpekler (dönemi boyunca), sara, astım, kalp problemi gibi kronik hastalıkları veya bulaşıcı sağlık sorunu olan köpekler otele kabul edilmezler.


 

Birçoğumuz farklı nedenlerle evcil hayvan sahibi olmak isteriz. Dışarıdan bakıldığında evcil hayvan sahibi olmak çok kolay görünür. Bu kararı vermeden önce nasıl bir sorumluluk aldığınızın bilincinde olmalısınız.

Her yıl birçok hayvanın bu sorumluluğu taşıyamamış kişilerce terk edildiğini unutmayın.

Almayı düşündüğünüz evcil hayvan türü hakkında mümkün olduğunca çok bilgi edinin. Çünkü bu seçiminize göre yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onun size uyacağını düşünmeyin, çoğu zaman sizin ona uymanız gerekecektir.

Seyahatlerinizi ona göre ayarlayacağınızı, evinizin dekorasyonunda değişiklikler olacağını unutmayın. Onun kaliteli bir hayat sürmesinden ve sağlığından sorumlusunuz.Ailenizin tüm fertlerinin bu sorumluluğu paylaşmaya istekli ve ilgili olduklarından emin olmalısınız. 

Beslenme, sağlık harcamaları gibi rutin giderlerinin olacağını unutmayınız.